Наші діти мріють про мирне літо, про море, яке не для всіх наразі доступне… Тому в артстудії «Дика м’ята», що діє при бібліотеці-філії №14 учасниці створили чудову саморобку – мушлю. Вони розфарбували її в кольори моря і синього неба.
І поки виготовляли мушлю, яку було доволі складно і довго робити, додатково сплели зі шпагату і паперового стакана симпатичні кошики – кашпо для фіалочок.
Ось такі розумнички – рукодільниці відвідують нашу бібліотеку!
| > > |
|---|








